Obstarávania a tendre

Aktuálne

Veľvyslanectvo SR v Čiernej Hore informuje o aktuálnych tendroch.

Global Gateway je nová európska stratégia na podporu udržateľných, inteligentných, čistých a bezpečných prepojení, ktoré slúžia ľuďom a planéte.

Spoločnosť Luka Koper plc, ktorá prevádzkuje prístav Koper, hľadá potenciálnych záujemcov, ktorí by mali záujem zúčastniť sa verejného obstarávania.

Agentúra SARIO, Veľvyslanectvo SR vo Viedni a Slovensko-rakúska obchodná komora informujú slovenskú podnikateľskú verejnosť o možnosti participácie na podujatí s názvom - International Procurement Seminar — Ako sa zúčastniť a uspieť v tendroch jednotlivých agentúr a organizácií v rámci OSN, ktoré sa bude konať v priestoroch Veľvyslanectva Českej republiky vo Viedni v dňoch 20. – 21. marca 2024.

Veľvyslanectvo SR v Káhire informuje o pripravovanom tendri na vybudovanie a prevádzku prístavu na ostrove Al Hallaniyat v Ománe.

Aplikácia má obsahovať dopravné hlásenia, informácie o obchádzkach, o rýchlosti na jednotlivých úsekoch, stave premávky ako aj informácie o meteorologických podmienkach na jednotlivých úsekoch diaľnice.